CUKRÁRNA
FREGATTA

Cukrárna Fregatta EN

Nejlepší Pizza v Praze

Pizza Fortys zakládá své podnikání na budování dlouhodobých vztahů s výhradními dodavateli, kteří rozumějí a vycházejí vstříc potřebám společnosti. Dodáváním vynikající kvality při použití nejčerstvějších a vysoce kvalitních potravin pizza Praha zaručuje svým zákazníkům 100% spokojenost. Cílem firmy je zajistit co nejrychlejší rozvoz pizzy v daném městě s garancí horké pizzy a včasným dodáním.
Pizze je garantována vždy 100% záruka spokojenosti, a to z důvodu, že pizzy jsou pečeny z nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin. Dodavatelé jsou samozřejmě vždy pečlivě vybíráni. Pizza Fortys zákazníkům připravuje vynikající italské pizzy a paniny, samozřejmě včetně různých příloh a nápojů. V sortimentu nabízí pizzy s dvojitým nadýchaným těstem a třeba i s ingrediencemi dvojité dávky.
Rozvoz pizzy Praha je samozřejmě zdarma. Novinkou je možnost objednat si pizzu přes mobilní aplikaci! Sledujte na našich internetových stránkách stále nové akce, například 1 + 1 pizza Praha zdarma. Vyzkoušejte pizzu Fortys a rozhodně budete překvapeni. Navštivte nás na pobočkách po několika městech v ČR.

Objednávka

Místo vyzvednutí:

Captcha Nelze přečíst?
Změňte text.

Objednávku považujte, prosím, za platnou po našem zpětném e-mailovém nebo telefonickém potvrzení.